Mai mult decât școală
More than school
Plus que l’ecole
Mehr als Schule

Admitere liceu

Nr.Nume CandidatLiceul in care a fost repartizatSpecializarea
1PRAZARU V. ANCA TEODORACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
2IFRIM I. ANDREEA CARMENCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
3PAPA M. IULIA IOANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
4ENACHE S. ALEXANDRA MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
5GIOANCA C. MARIA CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
6POPESCU E. OVIDIU IOANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
7PUFU L. ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
8VISAN V. OANACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
9POPA D. MIHAICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
10BOBOC I. LOREDANA CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
11POPESCU S. TUDOR CRISTIAN TIMOTEICOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
12TUFESCU D. BOGDAN ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
13BIRJOVANU G. CARROLCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
14VILCEANU R. ANDRA MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
15TUDOSIE A. MIHAI DUMITRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
16PREOTESOIU I. ANAMARIA CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
17CAPLESCU R. CORINA DANACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
18BUZATU D. STEFANIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
19BARBU I. SEBASTIANCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
20LEU I. DANIEL MIHAICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
21GEORGESCU G. SILVIUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
22DUMITRU M. STEFANIA MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
23POPESCU I. MIHAI VIORELCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
24GHITA N. ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
25CHISER D. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
26GHINDEANU N. IULIA MONICACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
27TUCULANU I. ANDREICOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
28SPIRIDON C. STEFANIA MARIACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
29APOSTOLACHE O. BOGDANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
30MARIN P. ALEXANDRA NICOLETACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
31MATEI M. RAMONA ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
32CHIRILA A. MATEI ADRIANCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
33BARBU G. ROXANA COSMINACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAStiinte ale Naturii
34OBEANU R. ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
35ARSENE C. GRETACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
36OPRISAN C. ANDREI DANIELCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
37ROSU L. ALBERT MARIANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
38MARINESCU G. RARES CATALINCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
39VOICU G. LAURACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
40CIONTU D. CLAUDIA TEODORACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
41
42RUSU I. CATALIN GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
43NITA C. MADALINA MARIALICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
44BRATAN G. STEFAN ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAMatematica-Informatica
45TOTOLIN D. CRISTIAN STEFANCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
46CIRSTEA S. ALEXANDRU OVIDIUCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
47BRELEANU G. ANDREEA BIANCACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
48ALEXE M. XIMENA MARIACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
49MITRE L. RUXANDRACOLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI" CRAIOVAFilologie
50FOTA C. OANA MIHAELACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
51WOJCICKI L. BOGDAN IONUTLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
52BOGDAN M. ROXANA VALERIACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
53MITRICA M. ALEXANDRU MARIUSCOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAMatematica-Informatica
54TUSALIU D. NICUSOR GABRIELCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
55CHIREA M. RALUCA MARIACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
56LUTA N. IONUT ROBERTLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
57BUZILA M. MARIA CRISTINACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
58CRISTEA R. LAURA GABRIELACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
59COADA NICOLAESCU D. ANDREICOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAStiinte ale Naturii
60PAUNICA R. CEZAR COSMINCOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAMatematica-Informatica
61CONSTANTINESCU L. ADELINA ROXANACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
62SERBAN I. ANDREEACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
63OLTENCEANU M. VALERIU DANIEL GEORGECOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
64POPA A. ADNANA DANIELACOLEGIUL NATIONAL "CAROL I" CRAIOVAFilologie
65NICOLA P. EDUARDLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
66BRATU E. MIHAI ANDREILICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAFilologie
67ILIE C. ALEXANDRACOLEGIUL NATIONAL "ELENA CUZA" CRAIOVAFilologie
68OLTEANU M. LIVIUCOLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVAFilologie
69ANTONESCU S. IZABELLA MAGDA IRINACOLEGIUL NATIONAL "STEFAN VELOVAN" CRAIOVAMatematica-Informatica
70IORDACHE M. DANIELLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
71VASILESCU M. ADRIAN FLORINLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
72POPA T. MIHAI SORINLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVAMatematica-Informatica
73BUSICA D. IRINALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
74BELU I. ALEXANDRU MUGURELLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
75PREOTEASA M. RAOUL ANDREILICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
76URZICEANU I. ELENA MADALINACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte ale Naturii
77
78DARKAEI G. DONIA ANDRAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
79DINCA M. MIHAELA CERASELACOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAStiinte Sociale
80DRAGOMIRESCU A. LUCIAN GABRIELLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
81TROACA A. BOGDAN RARESCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
82IOANA I. PETRE ALEXANDRUCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" CRAIOVAMatematica-Informatica
83POPESCU V. ARNOLD CATALINLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
84ILIE R. ALEXANDRA MIHAELALICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
85STANCIULESCU I. VALENTINA MADALINACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVAEconomic
86OPRAN C. CRISTIANLICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVAFilologie
87IANCU F. MIHAIL MADALINLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
88GHIBU I. IOHAN ANDREIGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
89MIHAI F. ILONA-ROXANALICEUL TEORETIC "TUDOR ARGHEZI" CRAIOVAFilologie
90BALAN M. MIHAELA RALUCALICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
91TUDOR E. MADALIN IULIANLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
92MANDOIU A. ANDREI VALENTINGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte ale Naturii
93SIRBU V. ALIN IONUTLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
94REGEP N. ALINA GABRIELAGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAStiinte Sociale
95CORBEANU Z. BOGDAN CRISTIANLICEUL DE INFORMATICA "STEFAN ODOBLEJA" CRAIOVAMatematica-Informatica
96IONASCU I. IRENEGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAFilologie
97ROSU I. FLORIN CRISTIANGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TRANSPORTURI CAI FERATE CRAIOVAElectronica si automatizari
98AHMED A. AYMANLICEUL TEORETIC "HENRI COANDA" CRAIOVAMatematica-Informatica
99BALAN I. ANA MARIA NICOLETACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVAEconomic
100BOGDAN N. LIVIU VALENTINGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAElectric
101GOICEANU O. ALEXANDRU VALENTINCOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVAComert
102GRUIA I. ROBERTA MARINELACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
103TOILA F. FLORIANA ADRIANAGRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "ELECTROPUTERE" CRAIOVAElectronica si automatizari
104BORUZI N. CRISTINA ELENACOLEGIUL NATIONAL ECONOMIC "GHEORGHE CHITU" CRAIOVATurism si alimentatie
105GUTA M. BOGDAN GEORGEGRUPUL SCOLAR "TRAIAN VUIA" CRAIOVAMecanica
106MITRACHE B. ALEXANDRU MARIANCOLEGIUL TEHNIC ION MINCUConstructii, instalatii si lucrari publice
107IVASCU F. ALEXANDRU NICUSORCOLEGIUL TEHNIC DE ARTE SI MESERII "CONSTANTIN BRANCUSI" CRAIOVAComert
108TABBAA A. ZIADGRUPUL SCOLAR "GEORGE BIBESCU" CRAIOVAElectronica si automatizari